جستجو

تبلیغات متنی سایت عکس

رایانه کمک رایانه کمک
پاسخگویی تلفنی به سوالات کامپیوتری شما
تلفن: 0217129
سایت خبر
جدیدترین اخبار زنده ایران و جهان
sitekhabar.com
مرجع موبایل ایران
خرید و فروش گوشی موبایل، سیم کارت و خط رند ...
www.madannews.ir
چت روم ها
ورود آسان به چت روم های ایرانی
www.chatroomha.com
نت گویا
جدیدترین های اینترنتی برای کاربران ایرانی
www.netgooya.com
دفتر کار همراه
دفتر کار با کلیه امکانات در بهترین نقطه تهران
تلفن: 02147621
تبلیغات شما در اینجا
درج تبلیغات شما در این مکان تنها 10 هزار تومان
www.siteaks.com/ads

تبلیغات سایت عکس

یک نوزاد هفت ماهه ۲۰ کیلویی

مهرشاد کمیزی نوزاد ۷ ماهه تهرانی ۲۰ کیلوگرم وزن دارد. پزشک او شیر مادر و وجود ژن چاقی را عامل آن می داند. مادر مهرشاد هم از بس او را بغل کرده کمر درد گرفته است. پدر مهرشاد مي‌گويد: مهرشاد وقتي به دنيا آمد 3 كيلوگرم وزن داشت و طبيعي بود تا حدود سه ماهگي چون خيلي شيطنت مي‌كرد، خيلي متوجه چاقي او نشديم اما بعد از آن متوجه شديم كه مهرشاد خيلي چاق است، هر ماه 2 تا 4 كيلو به وزنش اضافه مي‌شد و تقريباً هر ساعت يا هر 45 دقيقه شير مي‌خورد.
به گفته او،‌ مهرشاد تقريباً 5 ماهه بود كه او را پيش پزشك برديم، آزمايش‌هاي مختلف هيچ بيماري را نشان نداد، البته بعد از مدتي او را پيش متخصص غدد برديم كه آزمايشي نوشته كه در ايران انجام نمي‌شود و منتظر جواب آن از دوبي هستيم، اما به تجويز پزشك، تلاش كرديم با سرگرم كردنش، فاصله زمان شير خوردنش را بيشتر كنيم تا كم‌تر بخورد به همين خاطر در يك ماه گذشته وزنش ثابت مانده است.
مادر مهرشاد مي‌گويد: نگهداري مهرشاد واقعاً خيلي سخت است، 6 يا 7 نفر بايد باشند تا از مهرشاد نگهداري كنند، براي شستن مهرشاد سه نفر بايد همكاري كنند، خود من از بس كه مهرشاد را بغل كردم، كمردرد گرفته‌ام، نگهداري او مثل ورزش است و من در چند ماه گذشته 20 كيلو لاغر شده‌ام.
پدر و مادر مهرشاد مي‌گويند: هر جا كه او را مي‌بريم مورد توجه‌ مردم قرار مي‌گيرد و همه مي‌خواهند مهرشاد را بغل كنند و از او فيلم و عكس بگيرند.
علي رباني، متخصص اطفال و پزشك معالج مهرشاد مي‌گويد: تاكنون آزمايش‌هاي مختلف هيچ بيماري خاصي را براي مهرشاد نشان نداده است اما به هر حال چاقي او مرضي است و بايد تحت كنترل باشد، احتمالاً ژن چاقي دارد و زياد مي‌خورد به همين علت به او رژيم غذايي داده‌ايم.
به گفته رباني، بر اساس شاخص‌هاي جهاني حداكثر وزن يك كودك پسر 7 ماهه 10 كيلوگرم است.

کاربر گرامی، در حال حاضر عکس های این مجموعه قادر به نمایش نمیباشد، میتوانید علت را با اطلاع رسانی به مدیریت سایت متوجه شوید.


تبلیغات سایت عکس